Menu

NANOIL vlasový olej


Skvelé výhody? Jediný vlasový olej vyvinutý tak, aby ladil s pórovitosťou vlasov. Vďaka trom verziám vyhovuje potrebám troch typov vlasov. Uľahčuje úpravu vlasov, ale aj intenzívne regeneruje, posilňuje a skrášľuje. Vlasový olej Nanoil pôsobí na každý problém vlasov, pretože dokonale preniká do štruktúr vlasov a pokožky hlavy. Vlasový olej Nanoil je jedinečný čo sa týka najlepšieho účinku za prijateľnú cenu. Presvedčte sa o tom sami!

Vlasový olej Nanoil je dostupný v troch verziách.
Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou (náročné na úpravu, bez objemu, rovné), Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou (krepovatejúce, oslabené, vlnité) a Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou (poškodené, suché, kučeravé).

Ako funguje vlasový olej Nanoil?

 • Uľahčuje úpravu vlasov a urýchľuje schnutie.
 • Chráni vlasy pred poškodením a stratou vody.
 • Vyhladzuje, robí vlasy pružnejšími, krotí a uľahčuje rozčesávanie.
 • Hĺbkovo regeneruje a obnovuje poškodené štruktúry.
 • Poskytuje vlasom zdravý lesk a jemnosť.
 • Stará sa o pokožku hlavy a vlasové cibuľky.
 • Spevňuje vlasy a zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov.
 • Stimuluje rast vlasov (zvaných aj detské vlásky).
 • Eliminuje lupiny, krepovatejúce a odstávajúce vlasy.
 • Reguluje vylučovanie séba, takže zabraňuje masteniu korienkov.

Nanoil vlasový olej – analýza zloženia

Vec, ktorú ženy najviac oceňujú na vlasovom oleji Nanoil, je jeho dokonalé zloženie. Nie bežne nájdete produkt, kde sú hlavnými ingredienciami prírodné oleje a sú zvolené výhradne pre typ vlasov. Vlasový olej Nanoil sa dá zladiť s pórovitosťou vlasov, čo je vlastne stav vlasov. Naše vlasy tvoria keratínové kutikuly, ktoré sa prelínajú. Čím viac sú nadvihnuté vlasové kutikuly a čím väčšie sú medzi nimi medzery, tým väčšie čiastočky musia byť v olejoch. Potom potrebujete pomoc od vlasových olejov bohatých na mastné omega kyseliny. To všetko sa dá nájsť vo vlasovom oleji Nanoil. (www.nanoil.sk)

Čo by ste mali vedieť o zložení vlasového oleja Nanoil? Je to produkt bez parabénov, silikónov a umelých vôní. Základom sú prírodné oleje – vybrané s čo najväčšou usilovnosťou a získané z najlepších zdrojov. Sú tam dodatočné aktívne látky, medzi inými, vitamíny, rastlinné výťažky pre urýchlenie rastu vlasov, UV filter a zjemňujúce ingrediencie. Všetky podporujúce prirodzený cyklus vlasov, nezaťažujúce a sprevádzané jemnou a krásnou vôňou.

V závislosti od verzie má vlasový olej Nanoil trochu odlišné schopnosti, ktoré sú výsledkom rôzneho zloženia aktívnych ingrediencii. Oplatí sa vedieť, že:

– Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou obsahuje 9 olejov s nasýtenými mastnými kyselinami,
– Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou obsahuje 6 olejov s omega-7 a omega-9 mastnými kyselinami,
– Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje 6 olejov s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami.

Pri analýze zloženia sa ľahko pozoruje, že každá verzia vlasového oleja Nanoil pozostáva z dvoch cenných ingrediencii. Prvou je argánový olej, ktorý regeneruje a zabezpečuje ochranu pred teplom napr. počas stylingu vlasov. Druhou je olej z passion fruit s vysokým antioxidačným účinkom pre zabránenie starnutia vlasov. Charakteristický pre všetky vlasové oleje Nanoil je ďalší antioxidant v podobe vitamínu E. Sú tam tri zlepšujúce ingrediencie: UV filter chrániaci pred slnečným žiarením, baicapil a kerastim pre posilnenie vlasov, zabránenie ich vypadávaniu a stimuláciu rastu vlasov.

Nanoil je SILOU PRÍRODY PRE VAŠE VLASY. Bez pochýb ten najlepší vlasový olej s bohatým zložením a pôsobivou sadou prírodných olejov.

Viac o prípravku…

Každý vlasový olej Nanoil je elegantným prípravkom dostupným len v jednej kapacite – 100 ml. Hoci sa to možno nezdá veľa, v tomto prípade sa ukazuje, že toto množstvo vydrží počas niekoľkých mesiacov pravidelného používania. Prvé výsledky olejovej kúry na vlasy sa dajú pozorovať po prvej aplikácii (hladšie, ľahšie rozčesávanie, lesk) a po pár týždňoch (silnejšie, spomalené vypadávanie vlasov, stimulovaný rast vlasov). Vlasový olej Nanoil má intenzívne účinky, takže výsledky sú dlhotrvácne a úžasné. Hlavne ak vezmeme do úvahy, že k jednej aplikácii potrebujete 2-4 pumpičky. Malé množstvo stačí na pokrytie celých vlasov a pokožky hlavy, takmer okamžite sa vstrebáva a zaručuje skvelé výsledky. Bez ohľadu na metódu aplikácie, ktorých je dosť veľa. Jemný vlasový olej Nanoil s nádhernou vôňou sa môže používať ako ostatné prírodné oleje – na suché alebo mokré vlasy, pred alebo po umytí vlasov, ako prídavok k iným prípravkom, počas dňa, atď. Vlasový olej Nanoil nemá hraníc.

VÝHODY pri stylingu:

 • dokonalé zloženie prírodných olejov
 • najlepšie aktívne látky a žiadne silikóny/parabény
 • olej, ktorý chráni pred teplom a má v zložení UV filter
 • dvojitý účinok, zvonku a hlboko vnútri vlasov
 • dokonale navrhnutá široká pumpička
 • pre použitie na vlhké a suché vlasy a pokožku hlavy
 • ľahučká ako pierko a rýchlo sa vstrebávajúca formula

NEVÝHODY pri stylingu:

 • na fľaštičke sú všade otlačky prstov